Εορτολόγιο

Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου
Λέοντος Κατάνης, Αγάθωνος, Βησσαρίωνος
Ανατ.: 07.21Δύση: 18.11Σελήνη: 24 ημερών

Χρηματιστήριο

No thumbnails found

XALILHS30-12

JASMINE30-12

Dias

Diagnostiko

Boukhs

Ionis

Αναζήτηση Ειδήσεων

Υγεία

Υγεία

Συνταγές μαγειρικής

Συνταγές μαγειρικής

Λίμνη Πλαστήρα

plastiras-lake
Τουριστικές πληροφορίες για έναν από τους πλέον κορυφαίους προορισμούς στην Ελλάδα, τη λίμνη Πλαστήρα. Που θα πάτε, τι θα δείτε, πληροφορίες για τον καιρό και τα ξενοδοχεία της λίμνης Πλαστήρα.

Τελευταία νέα

>>
Ο Παπαδόπουλος στο Πανελευσινιακός-Αναγέννηση
Πέμπτη, 22 Οκτώβριος 2015 09:09

asaΑνακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 5ης αγωνιστικής στη Football League. Το εκτός έδρας παιχνίδι της Αναγέννησης στην Ελευσίνα με τον Πανελευσινιακό θα το διευθύνει ο Γιώργος Παπαδόπουλος (Αχαϊας) με βοηθούς του τους Θεμιστοκλή Σπανό (Αχαϊας) και Κωνσταντίνο Σιδέρη (Αχαϊας).

Τέταρτος διαιτητής θα είναι ο Ιωσήφ Σφακιανάκης (Αθηνών).

Aναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής:
Παρασκευή 23 Οκτωβρίου
Τρίκαλα – Κέρκυρα (17:30 ΟΤΕ, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Πετρίδης (Χίου), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)
4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Σάββατο 24 Οκτωβρίου
Εργοτέλης – Παναιγιάλειος (15:00 ΟΤΕ, Παγκρήτιο)
Διαιτητής: Κοσικίδης (Αθηνών)
Βοηθοί: Ντάλλας, Δεληθοδωρής (Αθηνών)
4ος: Χρυσός (Χανίων)
Πανελευσινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00, Δημ. Ελευσίνας)
Διαιτητής: Γ. Παπαδόπουλος (Αχαΐας)
Βοηθοί: Σπανός, Σιδέρης (Αχαΐας)
4ος: Σφακιανάκης (Αθηνών)
Πανσερραϊκός – Παναχαϊκή (16:00, Δημ. Σερρών)
Διαιτητής: Γκράνας (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης, Εμπλιούκ (Ξάνθης)
4ος: Κοτσάνης (Δράμας)
Ολυμπιακός Βόλου – Λαμία (16:00, ΕΑΚ Βόλου)
Διαιτητής: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Κύφος (Πιερίας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)
4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)
Ζάκυνθος – Καλλιθέα (16:00, Δημ. Στάδιο Ζακύνθου)
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Μπετσόγλου (Κορινθίας), Καλαμπόκης (Αιτ/νίας)
4ος: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας)
Κισσαμικός – Αχαρναϊκός (16:00, ΔΑΚ Γάλλου)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Κουτσόγιαννος (Αθηνών), Πάγκαλος (Λασιθίου)
4ος: Σωτηριάδης (Λασιθίου)
Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ (18:00 ΟΤΕ, Γήπεδο Ριζούπολης)
Διαιτητής: Ανούσος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Νενεκούμης (Αργολίδας)
4ος: Μίαρης (Δωδεκανήσου)
Κυριακή 25 Οκτωβριου
Χανιά – Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Περιβολίων)
Διαιτητής: Ανδρονικίδης (Πειραιά)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος, Χαλβατζάκος (Πειραιά)
4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

 
Κατασκευή Ιστοσελίδων & Κατασκευή eshop Dizzain